سیاست حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی افراد حقیقی و حقوقی برای اوژن بیوتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور این شرکت تعهد دارد تا از حریم خصوصی کاربر حفاظت کرده و از هر فناوری جدیدی در راستای ایجاد بستری امن برای کاربران خود استفاده کند. بدین منظور جهت خرید، ثبت سفارش و پیگیری های بعدی برای ارسال سفارش ها و قطعیت ثبت سفارش طبق قوانین مندرج در سایت اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست میکند. اطلاعاتی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند تنها راه ارتباطی اوژن بیوتی با کاربر بوده و مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آن ها‌صورت میگیرد لذا خواهشمند است که اطلاعاتی
اعم از شماره تماس، آدرس پستی و ایمیل را صحیح و بدون نقص وارد نمایید.حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، پس رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید. ثبت و بسته بندی کلیه ی اطلاعات مندرج در سایت به صورت محرمانه نزد اوژن بیوتی باقی می ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان یا فردی قرار نمیگیرد و غیر قابل انتقال است.
این شرکت میتواند در صورت نیاز یا بروز مشکل نظر، نقد،پیام و یا محتوای ارسال شده توسط کاربر را در چارچوب قوانین سایت ویرایش نماید همچنین اگر محتوای مذکور مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب سایت باشد از اطلاعات ثبت شده کاربر برای پیگیری قانونی استفاده میشود.